Champions League Futboll Sport

PAS NDESHJES NDAJ ROMËS/ Marcelo: Isco? Duhet të shohesh se ku po dështon dhe të përmirësohesh

Pas ndeshje së Real Madrid ndaj Roma-s, Marcelo ka folur për lënien në stol të Isco-s nga Santiago Solari.

Lënia jashtë e lojtarët ishte diçka befasuese dhe mbrojtësi brazilian është pyetur për këshillën që do t’i jepte Isco-s.

“Nuk jam ai që duhet të japë këshilla, ne kemi më të mëdhenj, jemi prindër, e dimë se çfarë duhet të bëjmë,” shprehet ai për Real Madrid TV.

“Të gjithë lojtarët duan të luajnë, por duhet të punojmë dhe këtë gjë kanë bërë të gjithë.

“Nuk po them se Isco s’ka punuar, por kështu e ka futbolli dhe duhet të shohësh se ku po dështon dhe të përmirësohesh.”

Related posts

KUALIFIKIMI NË “EURO 2020″/ Shikoni festën e “çmendur” të lojtarit të Manchester Cityt (VIDEO)

Delo.autor

INTRIGAT E MERKATOS/ Ylli i Juventusit do vetëm Bajernin e Mynihut

bora.autor

SFIDA NDAJ FRANCËS/ Toleroi racizmin anti-shqiptar në 2011, ja gjyqtari që do të vendosë drejtësi në “Arena Kombëtare”

Delo.autor

Leave a Comment