Futboll Seria A Sport

PLAS TEK INTERI/ Babai “yllit” ZIKALTËR shpërthen kundër Spallettit: Do marrësh FUND po…(FOTO)

Pas humbjes ndaj Tottenhamit dhe rrezikut për të mos u kualifikuar në fazën tjetër të Championsit, kritikët kanë kryqëzuar trajnerin e Interit, Luciano Spallettin.

Së fudmi është babai i blerjes së bujshme, Lautaro Martinez i cili “shpërtheu” keq në rrjetet sociale kundër teknikut italian që la në stol sulmuesin argjentinas, shkruan “Sportmediset”.

“Vazhdo kështu dhe do të marrësh fund”, ky është mesazhi i babait të sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez.

10 minutat e fundit të takimit Spalletti preferoi të aktivizonte Keita Baldenë përpara Martinez.

Pas disa minutash, duket se Mario u pendua dhe e fshiu postimin në “Twitter”.

Related posts

SPECIALE/ Sezoni 2017-2018-të: Zbuloni formacionin më të mirë të Superligës

Sadik.Autor

EUROPA LEAGUE/ Dy shqiptarë në gjysmëfinale, ja kur do të zhvillohen përballjet…

Delo.autor

“LUFTA E TITANËVE”/ Katër klube pas Sanchez

Isa.Autor

Leave a Comment