Futboll La Liga Sport

REZULTOI ME DOPING NË FINALE ME JUVEN/ Reagon RAMOS, është një tentim për të…

Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e djeshme që nga gjermania “Der Spiegel” e deri në mediat spanjolle ku thuhej se Serxhio Ramos kishte dalë pozitiv në testin e dopingut në vitin 2017 para finales së Uefa Champions League ndaj Juventusit.

Për këtë lajm ka reaguar dhe vetë mbrojtësi i Reali të Madridit, i cili është shprehur pas ndeshjes me Eibarin duke thënë: “E dimë të gjithë se çfarë lloj lajme janë këto. Ata na kanë kërcënuar edhe më parë me të tilla lajme. Kur e di të vërtetën, nuk ke frikë nga gënjeshtrat. Është një tentim për të prishur reputacionin tim.

Related posts

DY ANËT E MEDALJES/ Garë e fortë për “Këpucën e Artë” në Europë

Delo.autor

Menaxheri Giuffredi: Hysaj rendiment te lartë, sepse ndërroi këpucët

Q.Autor

SEZON I PAZAKONTË/ Vite pritje, ja skuadrat që u shpallën kampionë pas shumë kohësh

Delo.autor

Leave a Comment