Futboll Gossip Sport

SHQIPTARËT E DUAN/ Prezantuesja bukuroshe na fton në një mbrëmje të paharrueshme (FOTO)

Mbrëmja e sotme është e dedikuar vetëm futbollit europian, pra Champions League. Të drejtat televizive në Shqipëri, për të transmetuar këtë kompeticion, i ka platfotma televizive Tring. Çdo të martë dhe të mërkurë, ky televizion ka një program dedikuar Champions-it, me komente para dhe pas ndeshjes.

Prezantuesja bukuroshe e këtij emisioni është, Eva Murati dhe përmes një videoje të postuar në rrjetin social “Facebook”, ajo ka ftuar të gjithë sportdashësit, për një ndeshje të paharrueshme europiane.

Related posts

Bayern i fiksuar pas talentit brazilian, e do me çdo kusht (VIDEO)

Sadik.Autor

PRANË RINOVIMIT ME “DJAJTË E KUQ”/ De Gea bëhet portieri më i paguar në botë, ja rroga “faraonike”

Delo.autor

DE LIGT LOJTARI I RI I JUVENTUS/ Flet agjenti Raiola: Ka mentalitetin e Nedved dhe ambicien e…

Delo.autor

Leave a Comment