Futboll Premier League Sport

SKANDALOZ/ Sulmuesi SERB realizon “Panenkan” më të SHËMTUAR të historisë (VIDEO)

Alexandar Mitrovic ka realizuar “Panenka-n” më të shëmtuar të historisë së futbollit. Gjatë derbit ballkanas mes Serbisë dhe Malit të Zi, vendasit fitojnë një penallti tepër të dyshimtë në minutën e 38’.

Ai që e mori përsipër ishte sulmuesi i Fulham në Premier League. Por goditja e tij ishte për t’u harruar.

Ai tentoi të bënte një “Panenka” kundër portierit Petkovic, por goditja e tij ishte për t’u harruar, me topin që përfundoi mbi traun e portës.

Related posts

HIDHET “BOMBA” NË SPANJË/ Ja mesazhi i Casillas për trajnerin e pushuar nga Real Madridi

Delo.autor

U ELEMINUAN NË CHAMPIONS/ Në prag të lamtumirës së tij me PSG, Braziliani drejt ribashkimit të shumëpritur

Delo.autor

Fury: Jam gati të përballem me Bellew nëse ai dëshiron

Sadik.Autor

Leave a Comment