Futboll Ndeshjet Live Sport

SUPER GOL NË NDESHJEN ARSENAL-LIVERPOOL/ “The Reds” zhbllokojnë rezultatin (VIDEO)

Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht në Londër.

James Milner realizoi për epërsinë e skuadrës së Jurgen Klopp pas një topi të kthyer, në minutën e 62-të, raporton Gazeta Express.

Related posts

“NDESHJA NDAJ PSG-SË ËSHTË E RËNDËSISHME PËR NE”/ Mesfushori Muller: Mbappe dhe Neymar janë shumë të…

Delo.autor

TENISTJA MAHNIT FANSAT/ Eugenie Bouchard gati të lërë sportin për modën

F.autor

Teuta shkurton diferencat, Hila nuk fal nga pika e bardhë e penalltisë

Q.Autor

Leave a Comment