Futboll Seria A Sport

TIFOZËT NË FESTË/ Pogba nuk e fsheh “dashurinë” për Juven: Kënaqësi të kthehem në Torino

Manchester United do të luajë javën që vjen në Torino kundër Juventusit sfidën e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League.

Sfida me bardhezinjtë është speciale për Paul Pogba, i cili përveçse ka luajtur më parë me Juventusin, ka shprehur dëshirën për t’u rikthyer.

Ishte një emocion i jashtëzakonshëm fakti që do të përballesha me Juventusin në Champions League. E kisha parandier që do të ishim në një grup me ta, diçka që ja kisha thënë dhe vëllait tim. Për mua është një kënaqësi që të rikthehem në Torino, pasi është shtëpia ime, aty ku unë arrita sukseset e para si profesionist”, deklaroi Pogba.

Related posts

“ËSHTË NJË RREZIK I MADH”/ Ish-lojtari i Barcelonës: Napoli mund t’i eliminojë katalanasit nga Champions

Delo.autor

MOURINHO NUK E DO/ Man United REFUZOI ofertën një SUPER klubi për MARTIAL

Isa.Autor

Can vendos të ardhmen, kryen vizitat mjekësore tek klubi i ri

Sadik.Autor

Leave a Comment