La Liga Sport

TREMBET REALI/ Sergio Ramos lëndohet, ja sa mund të mungojë

Pas Nachos, Reguilon dhe Casemiros, është konfirmuar që Sergio Ramos ka përjetuar mbingarkesë në muskulin e këmbës së djathtë.

Qendërmbrojtësi pritet të mungojë në ndeshjen ndaj Eibar më 24 nëntor.

Ramos ishte pjesë e ndeshjes së mbrëmshme mes Kroacisë dhe Spanjës në kuadër të Ligës së Kombeve, të cilën e fitoi Kroacia me rezultatin 3-2.

 “Po punoj në rikthimin tim, faleminderit për mesazhet e juaj”, ka shkruar Ramos në rrjetet sociale.

Related posts

Interi me ëndrra të mëdha për titullin dhe Championsin këtë sezon

Isa.Autor

NIS LUFTA E SHEIKËVE PËR MESSIN/ Tërmeti nga Spanja gjen të papërgatitur edhe dy klubet më të pasura të Europës

Delo.autor

SKANDAL/ Nuk merr fund makthi për mbrojtësin e Machester City, akuzohet për dy përdhunime të tjera

Delo.autor

Leave a Comment