• Home
  • Futboll
  • TRONDITET MILAN/ Humb mesfushorin për katër muaj
Futboll Seria A Sport

TRONDITET MILAN/ Humb mesfushorin për katër muaj

Lajme të këqija për Milan-in. Lucas Biglia, pas dëmtimit të pësuar gjatë stërvitjes së zhvilluar të mërkurën e kaluar në pulpë, i është nënshtuar operacionit.

Ndërhyja, e zhvilluar këtë të enjte në Finlandë nga Profesor Sakari Orava në prani të përgjegjësit sanitar të klubit, dokotorit Stefano Mazzoni, ka qenë e suksesshme.

Megjithatë, lojtari do të mungojë për katër muaj.

Related posts

BRAKTISI SHQIPËRINË/ ITALIA rrëmben portierin “SHQIPONJËN” dhe e ul në stol

Isa.Autor

Karol Sconto: Skriniar i lumtur tek Inter, por…

Sadik.Autor

ZBARDHET E VËRTETA/ E ndihmon edhe NASA, RONALDO stërvitet edhe kur nuk…

Isa.Autor

Leave a Comment