Futboll Ndeshjet Live Premier League

CHELSEA DYFISHON SHIFRAT/ David Luiz shënoi gol me kokë pas një harkimi nga… (VIDEO)

Chelsea e ka dyfishuar epërsinë ndaj Manchester Cityt, në derbin e Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër.

David Luiz shënoi gol me kokë pas një harkimi nga këndi, duke e ngritur në 2-0 epërsinë e vendasve, në minutën e 78-të.

Related posts

RRËFEN NË FAQEN ZYRTARE TË BARCELONËS/ Rey Manaj: Gjatë karantinës kam lexuar libra dhe kam lozur domino, por…

Delo.autor

“VOJVODËN E KËRKONTE ATALANTA”/ Agjenti Aliaj: Ja lojtari i Shpresave që ka kualitetet e duhura për tu aktivizuar në Serie A

Delo.autor

PARTIZANI NË KRYE/ GEGA: Ju tregoj ç’ka ndodhur me Mensah, ja e vërteta e merkatos

Isa.Autor

Leave a Comment