Futboll Gossip Sport

DYBALA DUKET I LODHUR/ E dashura e tij SEKSI “bën zhurmë” me TATUAZHIN provokues

E dashura e Paulo Dybala-s, Oriana Sabatini ka postuar një foto që ka çorientuar rrjetet sociale. Duket se këngëtarja argjentinase po merr të gjitha “leksionet” nga shoqja e saj Wanda Nara, bashkëshortja e Icardi-t sesi të mbajë shtypin rozë të furnizuar.

Ajo ka pozuar në një vaskë e të brendshme teksa në pah kanë dalë tatuazhet e saj, një prej të cilëve shkruan “karma jam unë”.

Siç edhe mund ta imagjinoni fotoja është pëlqyer nga shumë fansa, më shumë se 400.000 ndjekës i kanë dërguar Orianës një “zemër” në Instagram, dhe të mendoni që fotoja është postuar mbrëmë.

Related posts

Fassone dhe Mirabelli në Londër, Milani nuk heq dorë nga sulmuesi spanjoll Morata

Isa.Autor

MINUTË PAS MINUTE/ Belgjika eleminon Brazilin dhe kalon në gjysëmfinale (VIDEO)

Isa.Autor

SHKAKTOI TRAZIRA/ Dy vjet e gjysmë BURG, tifozi paguan për ngjarjet në LIVERPOOL (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment