Futboll Gossip Sport

“DZEMAILI NUK PASKA PATUR SY”/ Erjona në Florida, ja si RREZATON në plazhet e Miamit (FOTO)

Erjona Sulejmani po jetoj një jetë të dytë që pas ndarjes nga Blerim Xhemaili. Aja u bë e famshme gjatë “Euro 2016”, teksa u cilësia një nga “wag”-sat më seksi të turneut. Shkodrania merr pjesë shpeshherë si e ftuar në studiot televizive dhe ka projektet e saj për të ardhmen. Modelja shqiptare ditët e fundit ndodhet në Florida, ku po shijon rrezet e diellit në plazhet e Miamit. Fotot e postuara në Instagram nuk lënë vend për dyshim.

 

 

Related posts

Jorge Mendes paraqet ofertën e Juventusit për Ronaldon

Sadik.Autor

QENDROI VETËM 5 NDESHJE TEK STOLI I INTER/ Tekniku italian flet për periudhën tek “Zikaltërit”

Delo.autor

PAS DY JAVËSH NË “FRIGORIFER”/Familja Icardi gjen buzëqeshjen: Ditë të lumtura për…

Delo.autor

Leave a Comment