Futboll Shqipëri Sport

FRIKA TEK RËNIA NGA KATEGORIA/ Tirana në merkato, surprizë nga klubi bardheblu

Tirana është rikthyer tek fitorja, duke mundr në takimin e fundit Kastriotin me rezultatin 4-0. Megjithatë në klub janë të vetdijshëm që duhet merkato, dhe kësaj radhe synimi është brenda Ballkanit. Bëhet fjalë për në Serbi, aty ku drejtuesit e klubit do të tentojnë që të sjellin lojtarë, për të bërë diferencën në grup.

Megjithatë, gjithçka mbetet për t’u parë, nëse diçka e tillë do të konfirmohet. Përsa i përket Superligës, në takimin e radhës, vardheblutë do të luajnë me Laçin në transfertë, ku padyshim që objektivi është shumë i qartë, marrja e një tjetër 3 pikëshi.

Related posts

JUVENTUS-MILAN/ Moggi parashikon rezultatin e super sfidës: Ky është rezultati më i mundshëm

Delo.autor

Enis Bardhi i jashtëzakonshëm me Levanten/ I shënon 2 GOLA Barcelonës (VIDEO)

Sadik.Autor

PËRFUNDON MBLEDHJA E UEFA-S/ Ja çfarë u vendos për 12 klubet “rebele” që tentuan të krijonin Super League…

Delo.autor

Leave a Comment