• Home
  • Futboll
  • E QESHUR DHE ME GJOKSIN JASHTË/ Modelja SHQIPTARE rikthehet protagoniste në Itali (FOTO)
Futboll Gossip

E QESHUR DHE ME GJOKSIN JASHTË/ Modelja SHQIPTARE rikthehet protagoniste në Itali (FOTO)

Gazeta italiane, ‘Calciomercato’ ka postuar një foto në rrjetin social “Facebook”, ku është modelja Erjona Sulejmani, që nga pamjet, duket se është në ndonjë restorant.

“Erjona Sulejmani duke uruar një drekë të mirë”, shkruan gazeta.

Në kampionatin Botëror që u luajt në Rusi në verën e 2018-tës, Sulejmani ishte e pranishme si protagoniste në studio televizive, duke komentuar edhe ndeshjet e luajtura.

Related posts

TALENTI/ Transferohet në Bundesligë, menjëherë pasi nënshkroi rinovimin me Liverpool

Isa.Autor

BARDHEZINJTË NË FESTË/ Juve ka gati RINOVIMIN me SUPER sulmuesin deri në vitin…

Isa.Autor

LAJTHIT GATTUSO/ Lista zyrtare e MILANIT për Europa League, mungojnë 2 SUPER lojtarë

Isa.Autor

Leave a Comment