Futboll La Liga Sport

“KY NJERI NUK KA FRENA”/ Humbi finalen në Madrid, TEVEZ vendos për të ARDHMEN

Në datën 9 dhjetor u luajt finalja e Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, që përfundoi me rezultatin 3-1 për River.

Megjithatë, Carlos Teves, i cili është pjesë e Bocas, ka vendosur për të ardhmen e tij. Argjentinasi ka vendosur të qendrojë në skuadër deri në dhjetorin e vitit 2019-të, raportojnë mediat e huaja.

Kujtojmë që në karrierën e tij, Tevez ka fituar shumë trofe të rëndësishëm, sikurse Champions League, apo dhe Premier League me Manchester United.

Related posts

I HABIT TË GJITHË ME VENDIMIN/ Ylli francea rikthehet në fushë në moshën 39 vjeçare. Ja ku do të luajë sezonin tjetër

Delo.autor

TIRANA-APOLONIA/ Pas një asisti nga Muçi, Ismailgeci zhbllokon sfidën për “Bardheblutë” (VIDEO)

Delo.autor

Spalletti: Ja pse Rafinha s’mund t’i rregullojë gjërat tek Interi

Q.Autor

Leave a Comment