Futboll Premier League Sport

LARGOHET NGA “BENABEU”/ Emery dëshiron portierin e “Los Blancos” si…

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, shpreson që ta transferojë portierin e Real Madridit, keyloar Navasin për vitin e ardhshëm.

Portieri nga Kosta Rika, e ka humbur vendin e parë në formacionin e Santiago Solarit që prej se ka ardhur Thibaut Courtois nga Chelsea gjatë verës.

Navas dëshiron të luajë më shumë, dhe nga 1 janar mund të largohet nga “Bernabeu”.

Emery e dëshiron Navasin si zëvendësues të veteranit Petr Cech.

Reali e vlerëson portierin me çmimin e 13 milionë eurove.

Related posts

E BUJSHME/ Real Madrid-Neymar nuk është imagjinatë e Perez, ja prapaskenat

Isa.Autor

DORËZOHEN “KATALANASIT”/ Granada “shtang” Barcelonën dhe merr kreun e La Ligas

Delo.autor

Renato Arapi: Nuk e di ku do të luaj sezonin e ardhshëm, ndoshta kthehem në Shqipëri

Q.Autor

Leave a Comment