Futboll La Liga Sport

“MAESTRO TREGON TRUPIN”/ ISCO ironizon me trajnerin e REALIT: A jam i …?

Isko është bërë një çështje e nxehtë tek Reali i Madridit ditën e fundit, për raportin aspak të mirë që ka me trajnerin Solari, dhe faktin që po luan shumë pak te madrilenët.

isko

Pas deklaratave se Isko nuk stërvitet sa duhet, është vetë lojtari, që me një foto të postuar në Instagram, “thumbon” trajnerin. Isko ka postuar një foto të veten teksa shihet në pasqyrë, dhe ka vendosur një sondazh për ndjekësit e tij, me pyetjet sa të thjeshtë, aq edhe ironike: “A jam i shëndoshë?”

Related posts

Mesfushori i REALIT e thotë hapur: MESSI më i miri në histori, por s’luaj me të

Isa.Autor

“LOJTARI UNIVERSAL”/ Ja lideri i Juventusit në Champions League…

Isa.Autor

BLACKPOOL – ARSENAL/ “Topçinjtë” kërkojnë fitoren e parë në “FA Cup” (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment