Futboll Sport

“NDESHJA E FUNDIT”/ Dëmtohet KAMPIONI i Botës, ja sa do të QËNDROJË pushim

Chelsea fitoi me shumë vështirësi ndaj Crystal Palace në ndeshjen e fundit për këtë vit.

Skuadra e Sarrit mposhti Crsytal Palace me rezultat 0-1, ndërsa Olivier Giroud pësoi një dëmtim.

Sulmuesi francez ndrydhi kyçin e këmbës, ndaj me shumë gjasa do të mungojë për një muaj.

Alvaro Morata zëvendësoi Giroudin në minutën e 76-të, pasi kampioni i Botës nuk mund ta vazhdonte ndeshjen.

Related posts

KANË MË SHUMË “FRYMËMARRJE”/ Lodhja nuk është justifikim për rënien e Barcelonës, ja rezultatet

Delo.autor

“E ARDHMJA ËSHTË NË KËMBËT E TIJ”/ Federico Balzaretti: Kumbulla është si Chiellini i ri

Delo.autor

Chelsea dhe klubet kundër të cilave Messi nuk ka shënuar gol asnjëherë

Q.Autor

Leave a Comment