Futboll Sport

NGA LAÇI FOLI PËR STOLIN E JUNAJTID/ Shikoni çfarë thoshte Solskjaer kur ishte në Shqipëri (VIDEO)

Këtë verë, ekipi norvegjez i Moldes u ndesh në turin e dytë të Europa League me Laçin, dhe trajner i norvegjezëve ishte pikërisht Ole Gunar Solskjaer, tashmë në drejtimin e Mançester Junajtid.

Në mikrofonët e Supersport, ai pyetej nëse një ditë do të drejtonte “djajtë e kuq”, por norvegjezi dëshironte të qëndronte me këmbë në tokë, duke u shprehur se ata kishin Murinjon.

“Për momentin kemi Murinjon në stol. Shpresoj të bëjmë mirë këtë sezon. Kemi një skuadër të denjë për t’u ndeshur me ekipet e mëdha, duke e ngritur Mançester Junajtid aty ku duhet të jetë, dhe shpresoj që të luftojmë për titullin” – shprehej Solskjaer.

 

Related posts

Formacionet zyrtare: Barcelona pa Messin kundër Sevilles

Sadik.Autor

PREZANTOHET TEK MILAN/ Flet trajneri Pioli: Jam entuziast për këtë aventurë……

Delo.autor

E BUJSHME TEK “DJAJTË E KUQ”/ Solskjaer nuk mund të kthehet në shtëpi për shkak të…

Delo.autor

Leave a Comment