Futboll Premier League Sport

NUK KA SURPRIZA/ Zyrtare: Shpallet fituesja e “Topit të Artë” (FOTO)

Në Paris po mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve më të rëndësishëm në futbollin botëror.

Sa i përket ‘Topit të Artë’ për femra është fituar nga Ada Hergerberg sulmuesja e Olympic Lyon dhe Norvergjisë.

Sulmuesja 23-vjeçare është shpallur kampione e Champions League sezonin e kaluar.

Related posts

“CR7 NUK DO TA KETË TË LEHTË SI NË SPANJË DHE ITALI”/ Rooney: Ja pse nuk do ta ndjek debutimin e tij

Delo.autor

TIFOZI PËRLOT BOTËN/ Donin të DIGJNIN FAMILJEN time vetëm se KALOVA nga…

Isa.Autor

LARGIMI NGA BARCELONA? Conte: Nuk kthehet në ar çdo gjë prek! Messi? Më parë transferohet Duomo…

Delo.autor

Leave a Comment