• Home
  • Futboll
  • GRINTË DHE SPEKTAKËL/ Atalanta barazon rezultatin kundër Napolit (VIDEO)
Futboll Ndeshjet Live Sport

GRINTË DHE SPEKTAKËL/ Atalanta barazon rezultatin kundër Napolit (VIDEO)

Është barazuar rezultati në ndeshjen e mbetur të Serie A në mes të Atalantas dhe Napolit.

Ka barazuar në minutën e 56’të Dumian Zapata duke shënuar një gol të bukur.

Related posts

“Marri fund zërat e dyshimtë”/ Lyoni mohon shitjen e Fekirit te Liverpooli

Sadik.Autor

GLADIATORI/ VIDAL prezantohet në 38 gradë: Do të jap JETËN në fushë (FOTO)

Isa.Autor

DUAN CHAMPIONSIN/ Në derbi pritet MILANI “klasik”, ja formacioni i FRIKSHËM I GATTUSOS

Isa.Autor

Leave a Comment