• Home
  • Futboll
  • O ÇFARË GOLI/ PERLA e radhës vjen nga Portugalia, ROVESHATË e pabesueshme (VIDEO)
Futboll Premier League Sport

O ÇFARË GOLI/ PERLA e radhës vjen nga Portugalia, ROVESHATË e pabesueshme (VIDEO)

Skuadra portugeze Rio Aves do të donte ta kandidonte që tani për Çmimin Pushkash, pra të golit më të bukur të vitit. Perla e Tiago Andre është thjesht e pabesueshme. Realizoi me roveshatë në një pozicion shumë të vështirë në takimin kundër Belenenses U-23.

Related posts

Nis pjesa e dytë, Belgjika në kërkim të golit të fitores

Sadik.Autor

KA FESTË TEK INTERI/ Drejtuesit zikaltër japin “dritë jeshile” për dy SUPER-BLERJE

Isa.Autor

DEKLARATA/ Ancelotti: Me NAPOLIN do jemi konkurrues në SERINË A dhe Champions

Sadik.Autor

Leave a Comment