Futboll Shqipëri Sport

Operohet futbollisti i KOMBËTARES/ Qendërmbrojtësi kuqezi falënderon: Kaloi me… (FOTO)

Ardian Ismajli ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në stomak. Futbollisti i kombëtares shqiptare është operuar ditën e sotme dhe menjëherë pasi ka dalë nga salla, ai ka reaguar për gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, duke treguar se gjithçka ka përfunduar me sukses.

“Falënderimi i takon Allahut. Operacioni kaloi me sukses”, shkruan lojtari i prapavijës kuqezi. Kujtojmë që Ismajli zgjodhi të përfaqësonte kombëtaren shqiptare dhe në ndeshjen e Nation League kundër Uellsit, ishte titullar në formacionin e Christian Panuccit.

Related posts

PËRBALLJA POLONI-SHQIPËRI/ Zbulohen koeficientet e basteve, shikoni sa kuotohet fitorja e kuqezinjve

Delo.autor

JANË PËR TITULL/ Me Vidal dhe Nainggolan, fomacioni i Interit do të ishte kështu (VIDEO)

Isa.Autor

KRITIKON TRAJNERIN SOLSKJAER/ Carragher: Ka qenë një budallallëk ajo që ka thënë, tifozët kanë patur…

Delo.autor

Leave a Comment