Futboll Sport

PARTIZANI – KUKËSI/ “SHPËRTHEN” gazetari, Dritan Laçi: Më ngjau me një ceremoni funebre

Kryesfida e javës së 17-të në Kategorinë Superiore u luajt në kryeqytet, aty ku Partizani barazoi pa gola kundër Kukësit. Një 90 minutësh që të ngjan me një ceremoni funebër për gazetarin, Dritan Laçi, i ftuar në “Fair Play nga Enkeleida Zeko” deklaroi:

“E quaj gati funebër. I mungojnë tifozët dhe kjo është një gjë mjaft e keqe për të parë një ndeshje të tillë, mes dy skuadrave për titull.“-tha Laçi.

Related posts

KUQEZINJTË NË FESTË/ MILANI shumë pranë talentit brazilian, KAKA e bind të firmosi në…

Isa.Autor

VIDEO/ Roma ‘fundos’ Beneventon, dopietë e Çengiz Under

Q.Autor

KORONAVIRUSI/ Në kushte karantine, Ramos i sfidon të gjithë me formacionin e fëmijëve në shtëpi (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment