Futboll Sport

“PENDOHET” RONALDO/ Irina SHAYK, me të KUQE në prag Krishtlindjesh (FOTO)

Në këtë prag Krishtlindjesh mbizotëron e kuqja për veshjet e femrave dhe Irina Shayk nuk ka mbetur pas. Supermodelja ruse, nuk heziton t’i ekspozojë format e saj trupore në rrjetet sociale.

E veshur me të brendshme të kuqe, ylli i modës ka çmendur fansat. Me ngjyrat e festave, Irina dukej shumë seksi. Ajo vuri në pah trupin e saj perfekt me të brendshmet e kuqe, duke theksuar çdo detaj.

 

Related posts

Bayern Munich – Monchengladbach, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

DEKLARATA PËR DYSHEN DOMINUESE TË FUTBOLLIT/ Ish-trajneri i Bayernit: “Pleshti” dhe CR7 nuk kanë…

Delo.autor

Bayern Munich nuk do të lejojë largimin e Lewandowski

Q.Autor

Leave a Comment