Futboll Sport

“PORTIERI I DËSHTUAR”/ Gafa fatale? Shikoni pritjen e MREKULLUESHME të vitit nga Karius (VIDEO)

Loris Karius ishte portieri i Liverpool në finalen e Champions që ata humbën kundër Realit me rezultatin 3-1, dhe në dy gola ai bëri gafa katastrofike.

Këtë sezon u dërgua në huazim tek Besiktas në Turqi, pasi Liverpool mori Allison nga Roma.

Që prej arritjen në Turqi ai ka bërë sërish disa gafa të tmerrshme, por ndeshjen e mbrëmshme ku Besiktash barazoi me Alanyaspor dhe ndodhi falë portierit gjerman i cili bëri një mrekulli të vërtetë në sekondat e fundit të takimit.

Kjo padyshim mund të jetë në listën e pritjeve të sezonit.

Related posts

HANDANOVIC JASHTË PLANEVE/ Interi zgjidh problemin për portën. Zbulohet marrëveshja me “gardianin”…

Delo.autor

Roma shfaq interes pët mesfushori belg të Manchester United,Marouane Fellaini

Sadik.Autor

SHIFRA “STRATOSFERIKE”/ Juventusi i kalon 1 miliard euro

Delo.autor

Leave a Comment