Gossip

PROVOKUESE ME TË BRENDSHME/ Zonja Pellè bëhet gati për një udhëtim ndryshe (FOTO)

Viky Varga dhe futbollisti italian Graziano Pellè, janë gati për të nisur një udhëtim të ri. Këtë herë destinacioni është i ndryshëm nga herët e tjera, në një vend për të cilin Viky shprehet entuziaste:

“Ku i dihet për ku jam nisur. Sa e bukur është ndjesia, kur nisesh drejt një vendi në të cilin nuk ke qenë më parë,”-ka thënë Viky, e cila tashmë është e famshme për pushimet e saj afatgjata, për fotografitë dhe prapaskenat. Dhe sigurisht, ajo rrit interesin e ndjekësve të saj duke e shoqëruar përshkrimin me një foto provokuese me të brendshme.

Related posts

BEFASON BUKUROSHJA/ Jessica Malena, E DASHURUAR me CIRON, jo me…(FOTO)

Isa.Autor

Angela Nasti, e kush tha që Federico Bonazzoli s’di të shënojë?!

Sadik.Autor

“TËRBOHEN” FANSAT/ E dashura e Delle Allit i “VË FLAKËN” Instagram me fotot HOT

Isa.Autor

Leave a Comment