Gossip

PROVOKUESE ME TË BRENDSHME/ Zonja Pellè bëhet gati për një udhëtim ndryshe (FOTO)

Viky Varga dhe futbollisti italian Graziano Pellè, janë gati për të nisur një udhëtim të ri. Këtë herë destinacioni është i ndryshëm nga herët e tjera, në një vend për të cilin Viky shprehet entuziaste:

“Ku i dihet për ku jam nisur. Sa e bukur është ndjesia, kur nisesh drejt një vendi në të cilin nuk ke qenë më parë,”-ka thënë Viky, e cila tashmë është e famshme për pushimet e saj afatgjata, për fotografitë dhe prapaskenat. Dhe sigurisht, ajo rrit interesin e ndjekësve të saj duke e shoqëruar përshkrimin me një foto provokuese me të brendshme.

Related posts

NJË ARSYE MË SHUMË PËR TË NDJEKUR MMA/ Është Valerie Loureda, “ko” që në raund të parë (VIDEO)

bora.autor

“NA LA PA FRYMË”/ Zbulohet “sekreti” i formës së Skriniar, quhet Barbora (FOTO)

Isa.Autor

AKUZAT NDAJ RONALDOS PËR PËRDHUNIM/ Prokuroria e Las Vegasit merr vendim për portugezin

Delo.autor

Leave a Comment