Futboll Gossip Sport

SHIKUESIT NUK DINË KË TË SHOHIN/ Diletta Leotta “zbukuron” transmetimet e Serisë A (FOTO)

Diletta Leotta vijon të shkëlqejë si “kapitene” e skuadrës së transmetimit të DAZN, që ka të drejtën ekskluzive për disa nga ndeshjet e kampionatit italian të futbollit.

26-vjeçarja nga Catania është drejtuese e superskuadrës DAZN, që do të mbulojë transmetimin e ndeshjeve, por edhe emisionet para dhe pas takimeve. Bukuroshja italiane, Diletta Leotta u bë e njohur te Sky me prezantimin e motit dhe më pas me drejtimin e disa programeve sportive.

26-vjeçarja shoqërohet shpesh nga yje të futbollit si Luis Figo, Paolo Maldini dhe Andriy Shevchenko, që të pasurojnë komentin me opinionet e tyre mbi takimet.

Diletta Leotta është një “goditje” e vërtetë për DAZN, pasi bëhet fjalë për një nga vajzat më të preferuara të ekraneve sportive, që do të tërheqë audiencë.

Related posts

ÇFARË PO NDODH/ Një tjetër SUPER lojtar LARGOHET nga MADRIDI

Isa.Autor

REAL MADRIDI HUMB BESIMIN NDAJ UELLSIANIT/ Menaxheri i Bale sulmon: Ky brez t’i puthin këmbët atij…

Delo.autor

“MISTRECI” VINICIUS NA GËNJEU TË GJITHËVE/ detaji zbulon lidhjen me “bombën” braziliane

Delo.autor

Leave a Comment