• Home
  • Futboll
  • “Topi i Artë”/ Ironia “therëse” e Ibrahimoviç: Tashmë e dimë se paska qenë Perez që…
Futboll Seria A Sport

“Topi i Artë”/ Ironia “therëse” e Ibrahimoviç: Tashmë e dimë se paska qenë Perez që…

Luka Modriç ishte lojtari që theu hegjemoninë 10-vjeçare të Mesit dhe Ronaldos për fitimin e çmimit të “Topit të Artë”. Kroati arriti që me paraqitjet e shkëlqyera në vitin 2018 arriti që të merrte shumicën e votave për të qenë fituesi i këtij çmim.

Ndërsa kur për këtë pyetet lojtari suedez, Zlatan Ibrahimoviç ai ka përdorur një ironi “therëse” ku shprehet: “Tashmë ne e dimë që paska qenë Perez ai që ka luftuar me Mesin për “Topin e Artë”, jo Ronaldo.

47681531_471005823427420_6674049491999391744_n

Related posts

Spanja hap “thesin”, ja sa përfitojnë lojtarët nëse fitojnë Kupën e Botës!

Sadik.Autor

Kategoria Superiore gati për betejat e radhës, trajnerët përzgjedhin ”luftëtarët”

Sadik.Autor

“Doni Modricin”/ REALI befason INTERIN me shumën e kërkuar, duan …milionë euro

Isa.Autor

Leave a Comment