• Home
  • Futboll
  • Transferimi teK Liverpool i ndryshoi karrierën/ SHAQIRI merr një “dhuratë” speciale (VIDEO)
Futboll Premier League Sport

Transferimi teK Liverpool i ndryshoi karrierën/ SHAQIRI merr një “dhuratë” speciale (VIDEO)

Xherdan Shaqiri në merkaton e verës është transferuar tek Liverpool dhe kjo i ka bërë shumë mirë lojtarit shqiptar, i cili ka fituar besimin e trajnerit Jurgen Klopp.

Megjithatë, tashmë dhuratat nuk kanë fund për 27 vjeçarin. Kompania ‘Volksëagen’ i ka bërë një surprizë një makinë, e ndërsa ky i fundit e ka postuar në faqen e tij zyrtare në rrjetin sociale “Facebook”.

Kujtojmë që këtë sezon, anësori ka qenë shumë produktiv për të kuqtë, duke shënuar gola, por edhe dhënë asist për shokët e skuadrës.

Related posts

Kraja bën llogaritë: Besojmë te mbijetesa

Sadik.Autor

5 TALENTET që mund të marrin vendin e MESSI-T dhe RONALDOS

Sadik.Autor

Tjetër blerje “big”, Juventusi synon edhe Milinkovic-Savic

Isa.Autor

Leave a Comment