• Home
  • Futboll
  • ZYRTARE/ Refuzon PSG dhe Man United, nënshkruan me “Zonjën” deri në 2023
Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Refuzon PSG dhe Man United, nënshkruan me “Zonjën” deri në 2023

Alex Sandro ka vendosur të rinovojë kontratën me Juventus-in. Pas negociatave të zgjatura, mbrojtësi brazilian i krahut dhe drejtori sportiv i bardhezinjve, Paratici, kanë arritur marrëveshjen.

Sipas “Sky Sport”, lojtari ka rinovuar deri në qershorin e 2023-it me kampionët në fuqi të Italisë. Kështu, Alex San dro ka zgjedhur të refuzojë PSG-në dhe Manchester United dhe t’i thotë po “Zonjës së Vjetër”.

Ish-lojtari i Porto-s është transferuar në Torino në 2015-ën dhe kontrata e tij aktuale skadon në 2020-ën.

Related posts

Roma kërkon një mesfushor me tipare sulmuese, gati marrveshja me Dennis Preat 

Sadik.Autor

BEFASON Tite/ “Neymar është shembull i KEQ për fëmijët, edhe për djalin tim…

Isa.Autor

AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Raffaella Fico: Ronaldo? E çuditur nga akuzat, kemi kaluar 11 muaj dashurie

Isa.Autor

Leave a Comment