Futboll Sport

E FUNDIT/ Maradona dërgohet në spital pasi pësoi hemoragji…

Diego Maradona është pranuar në një spital në Buenos Aires, pasi ka gjakderdhje të brendshme në stomak, dhe pritet të operohet për ta përmirësuar problemin.

58-vjeçari ka shkuar për ta bërë një kontroll normale te klinika Olivos, dhe pastaj doktorët kanë zbuluar problemin në zorrët e ti.

Maradona sot nuk është shfaqur në qendrën stërvitore të klubit që e menaxhon, Dorados, në Meksikë.

Pritet të ketë informacione të tjera në lidhje me situatën e Maradonës.

Related posts

DEBUTIM ËNDRRASH/ Albi Doka gjen rrugën e rrjetës në ndeshjen e parë të kampionatit korat

Delo.autor

FSETË E SHFRENUAR/ Në Brazil shkruhet historia, vjen triumfi i parë kontinental në 94 vite (VIDEO)

Isa.Autor

NIS 2020 ME KËMBË TË MBARË/ Dyshja Varane-Modric nderojnë “Los Blancos”

Delo.autor

Leave a Comment