Ekskluzive Futboll La Liga Sport

PAS GOLIT QË ÇMENDI BOTËN/ Leo Messi poston FOTON e veçantë me…

Pas fitores 3-0 ndaj Liverpool në Cam Nou e vlefshme për fazën finale Champions dhe super golit për të cilin foli e gjithë bota, Messi ka postuar një foto teksa duket tejet i relaksuar në ambientet e shtëpisë bashkë me qenin e tij.

Ai dallohet që është i fiksuar pas qenit të tij pasi zgjedh ta postojë shpesh në rrjetet sociale, e duhet thënë se është i një lloji të veçantë ashtu si vetë “pleshti”. /Alpesport.al

Related posts

Neymar sot mbush 26 vjeç, vetëm 3 futbollistë më të mirë se ai

Q.Autor

Rekordi “negativ” i sulmuesit të Francës, u shpall kampion bote, por nuk arriti asnjëherë që…

Isa.Autor

EUROPA LEAGUE/ Drita – Dudelange, shënohet një tjetër gol, ja kush kualifikohet…(VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment