Gossip

ELEMINIMI NGA “KUPA E ITALISË”/ Partnerja e Allegrit i bën “DHURATËN” më të ÇMUAR (FOTO)

Massimiliano Allegri mund të jetë mërzitur shumë nga eliminimi i Juventusit në Kupën e Italisë, por nga jeta private lajmet për të janë të mrekullueshme. Sipas të përjavshmes “Chi”, Ambra Angiolini, partnerja e teknikut italian, por pret një fëmijë.

Të dy, për momentin, jetojnë në qytete të ndryshme, ajo në Brescia dhe ai në Torino, por pikëtakimi është Milano, ku mësohet se kanë blerë një shtëpi dhe po e mobilojnë, që kur të vijë fëmija në jetë, gjithçka të jetë gati. Në muajin qershor, ata kanë programuar ceremoninë martesorë, që, me sa duket, do të pasohet me një “dhuratë” të çmuar për çiftin.

Related posts

NGA RAMOS TEK SABATINI/ “BOBAT SEKSI” të bardhezinjve janë SPEKTAKLI i vërtetë i Juventusit (FOTO)

Isa.Autor

NJIHUNI ME TIFOZEN MË SEKSI TË “SERIA A”/ “Kujdes” kur t’i shikosh gjoksin “bombastik”

bora.autor

Kampione bote me Italinë, bukuroshja 20-vjeçare “tallet” me Mesin

Sadik.Autor

Leave a Comment