Futboll Seria A Sport

GODITJE DËNIMI NË KUFI TË ZONËS/ Paqueta trondit shtyllën me një goditje rrufe (VIDEO)

Në fund të 45 minutave të para është Calhanoglu që ka mundësi të shënojë nga një goditje dënimi në kufirin e zonës, por turku godet krejtësisht gabim. Një më pas është sërish ai që nis një kundërsulm dhe harkon në zonë, topi largohet me kokë nga mbrojtja dhe Paqueta vjen vrullshëm duke goditur fluturimthi me të majtën e tij. Braziliani është i pa fat sepse topi përplaset në shtyllë dhe del jashtë.

Theksojmë se në këtë ndeshje nuk luajnë Higuain dhe Piatek.

Related posts

BYLIS-VLLAZNIA/ Ndeshje e “çmendur” në Ballsh, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO)

Delo.autor

Gigi Buffon: Ronaldon e vlerësoj shumë, me kalimin e kohës ai sa vjen edhe përmirësohet akoma më shumë

Sadik.Autor

CHAMPIONS LEAGUE/ VAR-i jep penallti, Kane përballë portierit grek (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment