• Home
  • Futboll
  • LEVANTE DYFISHON SHIFRAT/ Shënon në fillim Cabaco, më pas Boateng (FOTO)
Futboll La Liga Sport

LEVANTE DYFISHON SHIFRAT/ Shënon në fillim Cabaco, më pas Boateng (FOTO)

Levante ka dyfishuar rezultatin ndaj Barcelonës në ndeshjen që zhvillohet për Cupa Del Rey.

Ruben Rochina godet goditjen e lirë me arkë, kur Erick Cabaco i Levantes zhvishet me shenjën e tij dhe shkon drejt në anën e majtë të portës dhe shënon golin e epërsisë në minutën e 4.

Më pas Emmanuel Boateng dërgoi topin në qendër të Borja Mayoral të Levantes, i cili goditi shtyllën e brendshme të majtë, duke e lënë portierin të pafuqishëm dhe dyfishon shifrat në minutën e 18.

Related posts

Lippi: Interit i mungojnë lojtarë kampionë në skuadër

Q.Autor

Interi këmbëngul për Nicolas Gonzalez, Di Marian e ri

Sadik.Autor

E pranon Dzeko, ishte afër transferimit në Chelsea: Më ka joshur shumë…

Q.Autor

Leave a Comment