Related posts

ATALANTA E PAPËRMBAJTSHME/ Muriel ndëshkon 2 herë Strakoshën në 5 minuta, ja golat (VIDEO)

Delo.autor

CEREMONIA E FIFAS/ Trajneri Klopp takohet me Capellon në Milano

Delo.autor

SUPERLIGA/ Kukësi-Flamurtari dhe Teuta-Tirana, për gjithçka ose asgjë

Isa.Autor

Leave a Comment