Futboll Premier League Sport

PAS BARAZIMIT NDAJ BURNLEYT/ Pogba zbulon gabimin: Duhet të mësojmë nga ajo që bëmë sot

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka analizuar barazimin zhgënjyes që skuadra e tij mori në shtëpi kundër Burnley-t.

“Duhet të mësojmë nga gabimet tona dhe herën tjetër ta nisim ndeshjen në një mënyrë tjetër”, ka thënë francezi.

“Duhet të jesh agresiv që në minutat e para, ashtu siç ishin lojtarët e Burnley në pjesën e parë. Ne luajtëm sikur po fitonim 1-0 ose 2-0, ky ishte gabimi që bëmë”.

“Fakti që barazuam ishte pozitiv, por rezultati mbetet zhgënjyes. Nuk humbëm ndeshjen, por humbëm dy pikë”.

Related posts

CONFERENCE LEAGUE/ Basel i papërmbajtshëm, Stoker ndëshkon “Demat e Kuq” (VIDEO)

Delo.autor

LIVE/ Flamurtari-Skënderbeu: Starton pjesa e dytë, Shehi kryen 2 zëvendësime (VIDEO)

Delo.autor

Santon merr kërcime për jetën pas ndeshjes me Juvetus

Sadik.Autor

Leave a Comment