Futboll Seria A Sport

PAS FITORES NDAJ NAPOLIT/ Romagnoli: Kam parë një skuadër të bukur, Piatek…

Kapiteni dhe mbrojtësi i Milan, Alessio Romagnoli, ka komentuar fitoren e rëndësishme që skuadra e tij mori kundër Napolit në çerekfinalet e Kupës së Italisë.

Ai ka thënë: “Ka qenë një Milan shumë i bukur, kemi qenë të përqendruar gjatë gjithë 90 minutave. Kemi gjetur menjëherë golin me Piatek, të cilit dua t’i bëj komplimentet për ndeshjen e jashtëzakonshme”.

“Tani presim Interin dhe Lazion dhe do të jemi gati. Roma? Do të jetë një sfidë e drejtpërdrejtë për Champions-in, objektivi ynë kryesor”.

Related posts

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Manchester City-Southampton. Rezultati 5-2

Delo.autor

CUTRONE NOSTALGJIK: Ky është turneu që më ndryshoi jetën…

Isa.Autor

NDIZET SUPERSFIDA/ Mourinho “trondit” Chelsea: HAZARDIN do ​​ta doja te Man United

Isa.Autor

Leave a Comment