Futboll Ndeshjet Live Premier League

SUPERNDESHJA/ Man City sërisht në avantazh, shënon… (FOTO)

Raheem Sterling kalon topin në zonën e rreptësisë. Leroy Sane e mbledh atë dhe shpejt e dërgon atë në anën e djathtë të golave nëpërmjet Leroy Sane duke shënuar golin e avantazhit në minutën.

Related posts

Taulant Xhaka drejt La Ligas? Klubi spanjoll në “dashuri” me shqiptarin

Isa.Autor

RRËFEHET DESCHAMPS/ Atë që më tha Pavard, i sugjerova të mos ia thotë mediave

Isa.Autor

United dhe City, “presion” Juves për Dybalan dhe Chiellinin

Q.Autor

Leave a Comment