Futboll Premier League Sport

“TËRBOHET” SULMUESI SERB/ Ngatërron futbollin me artet marciale (VIDEO)

Aleksander Mitroviç dhe Fulhemi i tij kanë marrë një tjetër humbje sot, përballë Totenhemit, me rezultatin 1-2.  Sulmuesi serb nuk ka gjetur rrugën e rrjetës dhe gjatë ndeshjes ka qenë i bllokuar nga qëndërmbrojtësat e kundërshtarëve.

50299946_2346077662293496_7957223907151314944_n

Veçanërisht Sançez, ia ka bërë jetën shumë të vështirë sulmuesit të Rainerit, i cili gjatë ndeshjes ka shpërthyer në dhunë kundër kolumbianit.

Ai në një lëvizje që kujton më shumë artet marciale sesa futboll, ka kapur për qafe mbrojtësin dhe e ka rrëzuar në tokë. Kjo lëvizje ka qenë në gjaknxehtësi e sipër, gjë që Mitroviç e ka bërë shpesh herë. Serbi është një lojtar, i cili është shumë grindavec në fushën e lojës, madje fjaloset me shumë nga mbrojtësat kundërshtar.

{“videoid”:”1548017350145″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Mitrovic vs Totenhem on Vidnews.

Related posts

Napoli-t i mjafton Allan kundër Spal, rimerr kreun

Q.Autor

GADISHMËRI TOTALE/ Njihuni me masat anti-terrorizëm në Serinë A për debutimin e RONALDOS

Isa.Autor

Icardit kalon Interin në avantazh, por goli i anullohet nga VARI (Video)

Sadik.Autor

Leave a Comment