Ekskluzive Gossip

ANDI LILA FESTOI DITËLINDJEN/ Ilda Bejleri publikon foton dhe emocionon me fjalët: Je unik në…

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Andi Lila festoi ditën e  djeshme 29 vjetorin e lindjes.  Jo vetëm nga shokët dhe federata por futbollisti ka marrë një urim special edhe nga moderatorja e njohur Ilda Bejleri.

Ilda ka publikuar një foto ku shihen të dy të qeshur dhe në një lokal nate nuk dihet nëse  Ani ka ftuar Ildën në festëne  ditëlindjes apo kjo është një foto e hershme gjithsesi ne kuptuam se të dy kanë një raport mjfatë të mirë.

Edhe 100! Je unik në kombëtare“: ishte urimi i shkurtër dhe emocionues i Ildës.

Related posts

Derbi i Italisë, Ludovica zgjedh zikaltrit (Foto)

Sadik.Autor

PUSHIMEVE IU ERDHI FUNDI/ Ronaldo i rikthehet stërvitjes bashkë me familjen (VIDEO)

Delo.autor

TIFOZJA E MILANIT NË SUPERFORMË/ Bukuroshja seksi del sensuale për të shtyrë skuadrën në… Champions (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment