Futboll Kategoria Superiore Sport

BARAZIM PA GOLA/ “Gjirokastritët” ndahen nga një pikë me Flamurtarin

Luftëtari dhe Flamurtari, kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen e sotme që është luajtur në Gjirokastër

Shumë pak aksione të rrezikshme nga të dyja skuadrat, të cilat dukeshin se më shumë nuk donin të humbisnin sesa të fitonin këtë sfidë. Pjesa e dytë ishte disi më e vrullshme, pasi ekipet kërkuan disi më tepër të sulmonin, por pa rezultat.

Kështu me këtë pikë të marrë, Luftëtari ka shkuar në kuotën e 21 pikëve në vendin e tetë, ndërsa Flamurtari është në kuotën e  30 pikëve dy vendë sipër gjirokastritëve.

Related posts

Milan kërkon Cavanin për Donnarumman

Q.Autor

Fiorentina fitore për Astorin, koreografi në çdo sektor të “Artemio Franchit”

Q.Autor

“AUTOBUZI MË I SHTRENJTË NË BOTË”/ Granit Xhaka & CO udhëtojnë me urbanin e linjës para sfidës së yjeve (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment