Futboll Sport

DY FUTBOLLISTËT E DORTMUNDIT HARROJNË PASAPORTAT/ Skuadra gjermane bllokohet në aeroport

Borusia e Dortmundit është detyruar të zbarkojë me vonesë në Londër, teksa sot në mbrmje do të përballet me Totenhemin në takimin e vlefshëm për 1/8-at e Ligës së Kampionëve. Arsyeja? Dy futbollistët, Sanço dhe Dialo, kishin harruar pasaportat në shtëpi.

Ekipi gjerman mbeti i bllokuar për disa minuta në aeroport, teksa 2 lojtarët u detyruar të ktheheshin në banesë për të marrë mjetin e identifikimit, duke mbajtur të bllokuar skuadrën.

 

Related posts

Hulumtimi/ Cristiano Ronaldo një “markë” biznesi fitimprurës, ja shifrat stratosferike

Sadik.Autor

MANUAL FUTBOLLI/ Pas një asisti “MAGJIK” nga Messi, Griezmann nuk fal (VIDEO)

Delo.autor

NJË TJETËR POLAK NË “SAN SIRO”/ Milan gati “goditjen” e radhës në Angli tek…

Delo.autor

Leave a Comment