Futboll Seria A Sport

FOTOLAJM/ Piatek “Ekzekutuesi” bëhet gati për ekipin e radhës

Tjetër ndeshje si titullar për Krzysztof Piatek dhe tjetër gol për polakun, i cili ka shënuar shtatë gola në pesë ndeshjet që ka luajtur nga minuta e parë me kuqezinjtë, katër prej të cilave në kampionat.

Duket se Milan ka realizuar goditjen e dhjetë viteve të ardhshme me blerjen e 23-vjeçarit nga Genoa, i cili është golashënuesi i dytë më i mirë i Serisë A në këtë sezon me 18 realizime, një më pak se kryesuesi Cristiano Ronaldo.

Menjëherë ka ardhur karakatura e natës ku shihet Piatek që behet gati për ekipin e rradhës.

Related posts

PREFERON TALENTIN E BARCELONËS/ Bartomeu: Është më i fortë se Neymar…

Delo.autor

Pjesëmarrja në Ligën e Europës, Partizani del me një vendim zyrtar

Sadik.Autor

ZBULON KËRKESËN E DJALIT TË TIJ/ Ronaldo: Dëshiron që unë të mos tërhiqem nga futbolli sepse…

Delo.autor

Leave a Comment