• Home
  • Futboll
  • HUMBJA ME TIRANËN/ Akuzon Kukësi: Ja padrejtesitë e arbitrave (VIDEO)
Futboll Kategoria Superiore Sport

HUMBJA ME TIRANËN/ Akuzon Kukësi: Ja padrejtesitë e arbitrave (VIDEO)

Kukësi u mposht nga Tirana me rezultatin 0-1 në sfidën e vlefshme për javën e 21-të të Kategorisë Superiore. Një humbje e hidhur për verilindorët, te cilët i dhanë mundësinë Partizanit që të thellojë diferencën në +8 pikë.

Ndërkohë pas ndeshjes, drejtuesit e Kukësit, kanë reklamuar nëpërmjet një video ironizuese padrejtësitë që u janë bërë nga treshja e gjyqtarëve në sfidën e sotme.

Sipas klubit verilindor, goli që i dha fitoren Tiranës ishte i parregullt, pasi sulmuesi Ngo, që dha asistin për Dokën, ishte në pozicion jashtë loje.

Drejtuesit e Kukësit kanë reklamuar gjithashtu edhe 2 raste në pjesën e parë, kur Doka kthen topin te portieri teksa ky i fundit e kap me dorë, si dhe një moment kur Hoxhallari ndal topin me dorë në hyrje të zonës.

Për më tepër ndiqni pamjet e mëposhtme:

Related posts

”El Clasico” në të gjithë botën, ja dimesionet e kësaj përballje madhështore

Sadik.Autor

ZHDUKJA E EMILIANO SALA/ Nga fotot e publikuara tek deklaratat. Kush është ish e dashura që…

Delo.autor

KA FESTË TEK MILANI/ Çbllokohen tratativat Higuain-Bonucci-Caldara…

Sadik.Autor

Leave a Comment