Gossip

I “SHKATËROI JETËN”/ ‘’Ylli’’ i Manchester United kapet ‘’MAT’’ duke tradhtuar gruan shtatzënë me modelen seksi

Mediat angleze raportojnë se sulmuesi i Manchester United Anthony Martial ka tradhtuar gruan e tij bukuroshe Melanie Da Cruz.

Ai është kapur me modelen seksi, Malika Semichi, të cilën e kishte quar në një hotel shumë të lirë në Paris dhe ky fakt i ka befasuar të gjithë.

Semichi, një model në të 20-at, tha për ‘DailyStarSunday’, se ishte habitur si sulmuesi i djajve të kuq e ka zgjedhur pikërisht atë hotel.

“Më duhet të them, se jam habitur kur më tha, se cilin hotel kishte zgjedhur. Ky hotel nuk ishte më i bukur, ishte i nivelit të ulët dhe e lirë, sidomos duke parë që ai’ bredh’ nëpër hotelet më të bukur. Por e dija që ai kishte një të dashur, kështu që besoj se donte që askush të na shikonte së bashku”, ishin fjalët e tij.

Çifti thuhet se u takua në një klub nate në Paris i quajtur Hobo, përpara se të shkëmbenin mesazhe, në të cilat thuhet Martial se e ka quajtur të dashurën e tij të dytë.

Por kjo lidhje duket se po ia shkatërron martesën yllit të Manchester Unitet.

Gruaja e tij është shtatzënë me fëmijën e tyre të dytë, po ata ende nuk kanë reaguar në lidhje me këtë lajm.

View this post on Instagram

👙

A post shared by Mélanie Da Cruz Pires (@melaniedacruzzoff) on

 

Related posts

Armando Sadiku po kalon momente të mira në Poloni, por kjo foto do t’i acarojë drejtuesit e Legias

Q.Autor

O ÇUN ËSHTË E ICARDIT, JO E…/ WANDA feston ditëlindjen, Lautaro NUK PËRMBAHET dhe…(FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

Futbollisti i njohur baba për herë të tretë, pas dy vajzave bëhet me djalë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment