Futboll Kategoria Superiore Ndeshjet Live

LIVE/ Flamurtari-Skënderbeu: Starton pjesa e dytë, Shehi kryen 2 zëvendësime (VIDEO)

Po luhet në Vlorë sfida mes Flamurtari dhe Skënderbeu e vlefshme për javën e 22-të të Kategorisë Superiore.

Të dy skuadrat do të kërkojnë fitoren për të kapur zonën e Europës, Flamurtari ndodhet në vendin e 6-të me 30 pikë, ndërsa Skënderbeu mban vendin e 5-të me 33 pikë.

Ndryshime të shumta në formacionin e të dyja skuadrave, ku spikasin aktivizimet nga minuta e parë e të rinjve, Rrapaj dhe Pëllumbi.

Related posts

VDEKJA E GEORGE FLOYD/ Kampionati Amerikan kundër racizmit, lojtarët e MLS bëhen bashkë (VIDEO)

Delo.autor

REZULTAT FËMIJËSH/ Ndodh sot në SHQIPËRI, shënohen 21 GOLA në një ndeshje (FOTO)

Isa.Autor

“HAJDE DALIM PËR DARKË”/ Ish-missi zbulon si e ngacmonte futbollisti shqiptar

Delo.autor

Leave a Comment