Futboll Premier League Sport

NË FORMË FANTASTIKE/ Pogba mposht i vetëm Chelsean me gol dhe asist (VIDEO)

Paul Pogba e vërtetoi edhe njëherë se po kalon një formë fantastike te Manchester United.

Mesfushori francez ka mposhtur i vetëm Chelsea-n brenda 45 minutave të para duke përgatitur golin e parë dhe duke shënuar të dytin.

 

Related posts

10 sekretet që duhet të dini për Liverpulin, emblemën e Anglisë

Sadik.Autor

REAGON PAS FITORES ME “KO” NDAJ WILDER/ Boksieri Fury: Jam më i miri në histori, mos dyshoni në ato që them

Delo.autor

ÇEREKFINALET/ Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Angli-Suedi

Isa.Autor

Leave a Comment