Champions League Futboll Sport

NË PRAG TË SFIDËS CHAMPIONS/ Tifozët e PSG pushtojnë qytetin e Manchesterit (VIDEO)

Tifozët e Paris Saint-Germain kanë pushtuar qytetin e Manchesterit në prag të supersfidës me Man United mbrëmjen e së martës.

Dy skuadrat do të ndeshen në 1/8-at e Champions League dhe tifozët vizitorë kanë kaluar gjithë ditën e martë duke nxehur sfidën.

Megjithatë nuk raportohet të ketë pasur incidente teksa ta kanë kënduar dhe kërcyer duke mbajtur edhe flakadanë në duar.

Pamjet janë spektakolare dhe me siguri e njëjta gjë do të ndodhë edhe në Old Trafford.

 

Related posts

Milan nxjerr ‘bllof’ Liverpoolin: Suso-n nuk e shesim as për 80 mln €

Q.Autor

PREKËN FUNDIN/ Për herë të parë në HISTORINË E ITALISË i ndodh ky REKORD negativ

Isa.Autor

CR7 MBUSH 1000 NDESHJE SI PROFESIONIST/ Handanovic si “Superman” në dy raste (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment